O firmie

Od lat obsługujemy duże i małe firmy. Bez względu na ich profil czy segment rynku, na którym działają, podsuwamy najlepsze rozwiązania, dzięki którym zyskują najlepsze dla siebie narzędzia pracy.


Agencje reklamowe, biura projektowe, studia grafiki 3D – dla każdego Klienta znajdziemy sprzęt i oprogramowanie, które pozwoli w pełni wykorzystać umiejętności zespołu, a nawet je rozwinąć.

Dobrze znamy się na tym, co robimy, orientujemy się we wszystkich nowościach na rynku. Dlatego wiemy, które z nowych rozwiązań warto zaproponować konkretnym Klientom, a które są tylko zbędnym wydatkiem. Podpowiadamy, jak efektywnie wydać fundusze przeznaczone na informatyzację.

Od lat zajmujemy się zakupem i konfigurowaniem sprzętu komputerowego. Mamy sprawdzonych dostawców, wypracowane indywidualne warunki transakcji oraz potwierdzoną doświadczeniem opinię na temat producentów. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom bardzo korzystne ceny i ofertę leasingową.

Co zyskujesz?

Profesjonalną obsługę
Znamy się na swojej robocie, więc wiemy, co robimy – masz pewność, że Twój sprzęt, a co ważniejsze, Twoje dane, są w dobrych rękach.
Przejrzyste warunki
W ramach umowy o obsłudze informatycznej dostajesz kompleksowy pakiet usług. Nie zaprzątasz sobie głowy dodatkowymi zleceniami i wiesz, za co płacisz. Konkretnie.
Zmianę na dobre
Pilnujemy terminów przeglądów, dbamy o optymalną konfigurację, aktualizujemy oprogramowanie, proponujemy nowe rozwiązania, które podniosą efektywność Twoich działań – a Ty masz więcej czasu na to, co naprawdę dla Ciebie ważne.